Nahřívací polštářek 55 x 40 cm - Květy petrolejové

Výplň
Skladem 3 ks
560 Kč / ks
ks

Odeslání do 3 dnů

Český výrobek

Přírodní termo hřejivý bederní polštář o rozměrech 55 x 40 cm se snímatelným a pratelným potahem, naplněný pšenicí a květem BIO levandule. 

Hmotnost 1700g.

Polštářek pro svoji velikost je vhodný zejména pro prohřátí větších částí na těle. Vhodné a velmi používáné při masážích, kdy je polštářek přiložen například na záda, aby se masírované místo nejdříve prohřálo. Avšak využití je široké spektrum. Polštářek je vyplněn pšenicí se špetkou sušené levandule lékařské, která po zahřátí vytvoří jemnou a velmi příjemnou vůni. Pšeničná výplň se přizpůsobí obkládanému povrchu a polštářek tak těsně přilne k tělu. Pro snadné používání, hlavně při nahřívání má výplň dvanáct prošitých komor.

Ohřátý přikládat na šíji, záda, klouby, břicho… Dodané teplo působí proti přepětí svalstva způsobené stresem, depresemi, chronickými bolestmi. Nahřátý polštářek přikládáme také před masáží, při relaxaci, po sportovních výkonech, při potížích s usínáním, na prokřehlé nohy, na průdušky, čelní dutiny, uvolní svalstvo a rozproudí krev, při problémech s krční páteří, uvolní, uleví od bolesti. Fantazii se meze nekladou.

Nahřátí je možné (např. na kachlových kamnech, radiátorech, na slunci) a akumulaci tepla, které se poté během odpočinku přenáší do lidského těla. Nejpohodlnější nahřívání polštářku je v mikrovlnce. Doporučeno nahřívat po dobu jedné minuty, poté polštářek přeskládat a nahřívat opět 1 minutu, takto lze několikrát opakovaně nahřívat, ale vždy polštářek přeskládat, aby nedošlo k propálení. Také je nutné zajistit, aby se polštářek v mikrovlnce otáčel.

Polštářek lze nahřívat i v elektrické troubě max. na 100°C po dobu 5 minut.

Polštářek dokáže i chladit.

Stačí jej dát do igelitu a na delší dobu do chladničky nebo mrazáku. Po použití je vhodné polštářek nechat vysušit.

Nahřívací polštářek je složen ze dvou částí. Vnitřek tvoří uzavřený povlak obsahující vyplň. To vše je ještě schováno v povlaku se vzorem, který se dá snadno sundat a prát. Vnitřní obal i povlak jsou ze 100% bavlny.

Návod k nahřívání a údržbě polštářku je přiložen u výrobku. Zabaleno v celofánovém sáčku.

Český výrobek, hand made -  vyrobeno s láskou. 

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů.

Nakupujete u nás poprvé?

Přijměte dárkový poukaz na první nákup

Stačí vyplnit e-mailovou adresu na kterou má být dárkový poukaz odeslán.
Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

Děkujeme za Vaše krásná hodnocení

Celkem jsme obdrželi 168 hodnocení s průměrným skóre 99,29 %, děkujeme ❤