HanaBrand.cz - Šití stylových bytových doplňků

HanaBrand

HanaBrand

Jakožto vyučená pánská krejčová jsem k šití měla vždy blízko, ale dlouho jsem šila jen pro rodinu a přátele. Podnět k založení vlastní značky přišel v roce 2015. Byla jsem zaměstnaná v kuchyni jedné restaurace, a i když jsem nebyla na očích zákazníků, chtěla jsem vypadat elegantně. Ušila jsem si tedy pár kuchyňských zástěr. K mému překvapení si jich hned všimly mé kolegyně a poprosily mě, abych je ušila i pro ně. Tehdy jsem začala přemýšlet o tom, že bych své výrobky mohla prodávat. Když jsem se s tím svěřila rodině, syn Petr se mi nabídl s naprogramováním vlastního e-shopu, aby se mé výrobky dostaly mezi lidi.

K radosti celé rodiny byl o mé zboží zájem, a tak jsem začala došívat další poptávané věci jako chňapky, obaly na knihy, ubrusy, nákupní tašky, vaky na záda, nahřívací polštářky. A protože odbyt i má touha tvořit byly čím dál tím větší, rozhodla jsem se věnovat šití naplno.

Od té doby, jsme ušli kus cesty, rozrostli jsme se. Postupně přibyly švadleny, obchodní zástupkyně, za krásné fotky vděčíme šikovné fotografce Bety Chlubnové.

Na našich stránkách nenajdete jenom naše výrobky, ale i výrobky Ing. Lenky Švecové, která pro nás realizuje krásné strojové výšivky. Díky tomu Vám můžeme nabídnout i strojové vyšívání dle zadání.

Dále na našem e-shopu najdete k prodeji i látky. Látky je možné koupit samostatně v metráži, nebo si z nich nechat ušít požadovaný výrobek. Tento sortiment budeme určitě více rozšiřovat o další druhy látek. Naším cílem je přispívat k tomu, aby byl svět i domov každého z nás trochu hezčím místem pro život.

Naší vizí je obchod spojený s dílnou, kde by zákazníci mohli vidět, jak naše výrobky vznikají. Pracujeme na tom, aby naše vize byla brzy naplněna a abyste nás v kamenném obchůdku mohli brzy navštívit. V současné době je možný osobní odběr zboží v sídle firmy Lavičky 127, zde můžete nahlédnout do dílny, kde pro Vás výrobky šijeme.

Hana Hladíková,
zakladatelka značky HanaBRAND

HanaBrand
HanaBrand
HanaBrand
HanaBrand
Loading