O mně

gbpyx857ppseyq

Dobrý den, vítejte v mém internetovém obchodě plném šitých bytových doplňků.

Jak to všechno začalo?

Jakožto vyučená pánská krejčová jsem k šití měla vždy blízko, ale dlouho jsem šila jen pro rodinu a přátele. Podnět k založení vlastní značky přišel v roce 2015. Byla jsem zaměstnaná v kuchyni jedné restaurace, a i když jsem nebyla na očích zákazníků, chtěla jsem vypadat elegantně.Ušila jsem si tedy pár kuchyňských zástěr. K mému překvapení si jich hned všimly mé kolegyně a poprosily mě, abych je ušila i pro ně. Tehdy jsem začala přemýšlet o tom, že bych své výrobky mohla prodávat. Když jsem se s tím svěřila rodině, syn Petr se mi nabídl s naprogramováním vlastního e-shopu, aby se mé výrobky dostaly mezi lidi.

K radosti celé rodiny byl o mé zboží zájem, a tak jsem začala došívat další poptávané věci jako chňapky, obaly na knihy, ubrusy, nákupní tašky, vaky na záda, nahřívací polštářky. A protože odbyt i má touha tvořit byly čím dál tím větší, rozhodla jsem se věnovat šití naplno.

Postupně jsem do mé nabídky přidala i jiné hand made zboží od různých českých výrobců. 

 

Svíčky a vonné oleje

Krásně voňavé aromatické svíčky a vonné oleje od AROMIS.

 

Dekorace a talismany

Dekorační věnce a talismany tvoří dcera Kateřina.

Za krásné fotky vděčíme šikovné fotografce Bety Chlubnové.

 

Zoránek

Na všechno moje tvoření dohlíží náš psí mazlíček jezevčík Zoránek. Je to takový náš kontrolor kvality.

 

A za jak dlouho naše výrobky dostanete?

Všechno zboží, které tu vidíte, mám ušité a ostatní nešité je skladem – odesílám do 1-3 pracovních dnů při připsání platby na účet, nebo při platbě na dobírku, pokud dojde ke zdržení budu Vás informovat.

Osobní odběr na adrese Lavičky 127, 59401 Velké Meziříčí, zde je možné zakoupit všechny naše výrobky. Po předchozí telefonické domluvě.

Hana Hladíková,
zakladatelka značky HanaBRAND