HanaBrand.cz - Šití stylových bytových doplňků

O nás

O nás

Dobrý den, vítejte v našem internetovém obchodě plném šitých bytových doplňků, látek, vonných svíček a olejů, ručně malovaných hedvábných šátků a dalších hand made výrobků.

Jsme malá, téměř rodinná firma z Vysočiny, která vznikla z čisté lásky k šití. Záleží nám na tom, aby naše výrobky byly perfektně ušité, z kvalitního materiálu a ekologické a aby se k nám naši zákazníci vraceli. Díky tomu víme, že to, co děláme, má smysl.

A ZA JAK DLOUHO NAŠE VÝROBKY DOSTANETE?

Všechno zboží, které tu vidíte, máme ušité a ostatní nešité máme skladem – odesíláme do 1-3 pracovních dnů při připsání platby na účet, nebo při platbě na dobírku, pokud dojde ke zdržení budeme Vás informovat.  Pokud si budete přát výrobky na míru, vždy se s Vámi nejprve domluvíme na detailech a upřesníme Vám, kdy budeme mít hotovo. Ale ani v tomto případě se nemusíte bát dlouhé dodací lhůty.

 

PŘÍBĚH ZNAČKY HANABRAND

Jakožto vyučená pánská krejčová jsem k šití měla vždy blízko, ale dlouho jsem šila jen pro rodinu a přátele. Podnět k založení vlastní značky přišel v roce 2015. Byla jsem zaměstnaná v kuchyni jedné restaurace, a i když jsem nebyla na očích zákazníků, chtěla jsem vypadat elegantně. Ušila jsem si tedy pár kuchyňských zástěr. K mému překvapení si jich hned všimly mé kolegyně a poprosily mě, abych je ušila i pro ně. Tehdy jsem začala přemýšlet o tom, že bych své výrobky mohla prodávat. Když jsem se s tím svěřila rodině, syn Petr se mi nabídl s naprogramováním vlastního e-shopu, aby se mé výrobky dostaly mezi lidi.

K radosti celé rodiny byl o mé zboží zájem, a tak jsem začala došívat další poptávané věci jako chňapky, obaly na knihy, ubrusy, nákupní tašky, vaky na záda, nahřívací polštářky. A protože odbyt i má touha tvořit byly čím dál tím větší, rozhodla jsem se věnovat šití naplno.

Od té doby, jsme ušli kus cesty, rozrostli jsme se. Postupně jsme do naší nabídky přidali i jiné hand made zboží od různých českých výrobců. 

Pod značkou M - Rikky, zde najdete patchworkové výrobky a strojovou výšivku.

Ručně malované hedvábné šátky Ing. Hana Jarolímová.

Krásně voňavé aromatické svíčky a vonné oleje od AROMIS.

Dekorační věnce a talismany tvoří dcera Kateřina.

Za krásné fotky vděčíme šikovné fotografce Bety Chlubnové.

Najdete zde také větší výběr látek, který neustále rozšiřujeme. 

Rádi vás přivítáme v našem obchůdku na adrese Lavičky 127, 59401 Velké Meziříčí, zde je možné zakoupit všechny naše výrobky.

Hana Hladíková,
zakladatelka značky HanaBRAND

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás

Kontaktní formulář

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Formulář slouží pouze k dotazům, ne k objednávkám.

Loading