HanaBrand.cz - Šití stylových bytových doplňků

O nás

O nás

Dobrý den, vítejte v našem internetovém obchodě plném šitých bytových doplňků, kuchyňských zástěr, ekologických tašek a pytlíků. A dalších šitých doplňků a látek.

Jsme malá, téměř rodinná firma z Vysočiny, která vznikla z čisté lásky k šití. Záleží nám na tom, aby naše výrobky byly perfektně ušité, z kvalitního materiálu a ekologické (velmi oblíbené jsou například naše ekologické nákupní tašky a eko sáčky nejen na potraviny) a aby se k nám naši zákazníci vraceli. Díky tomu víme, že to, co děláme, má smysl.

Moc rádi také tvoříme originální věci, proto nás neváhejte kontaktovat, když budete chtít ušít cokoliv na míru – ať už jako dárek, nebo pro vlastní potěšení Nabízíme i kvalitní strojové vyšívání, stejně jako výšivky na přání na již hotové výrobky.

 

A ZA JAK DLOUHO NAŠE VÝROBKY DOSTANETE?

Všechno zboží, které tu vidíte, už máme ušité – odesíláme následující pracovní den po připsání platby na účet, nebo při platbě na dobírku, pokud dojde ke zdržení budeme Vás informovat.  Pokud si budete přát výrobky na míru, vždy se s Vámi nejprve domluvíme na detailech a upřesníme Vám, kdy budeme mít hotovo. Ale ani v tomto případě se nemusíte bát dlouhé dodací lhůty.

 

PŘÍBĚH ZNAČKY HANABRAND

Jakožto vyučená pánská krejčová jsem k šití měla vždy blízko, ale dlouho jsem šila jen pro rodinu a přátele. Podnět k založení vlastní značky přišel v roce 2015. Byla jsem zaměstnaná v kuchyni jedné restaurace, a i když jsem nebyla na očích zákazníků, chtěla jsem vypadat elegantně. Ušila jsem si tedy pár kuchyňských zástěr. K mému překvapení si jich hned všimly mé kolegyně a poprosily mě, abych je ušila i pro ně. Tehdy jsem začala přemýšlet o tom, že bych své výrobky mohla prodávat. Když jsem se s tím svěřila rodině, syn Petr se mi nabídl s naprogramováním vlastního e-shopu, aby se mé výrobky dostaly mezi lidi.

K radosti celé rodiny byl o mé zboží zájem, a tak jsem začala došívat další poptávané věci jako chňapky, obaly na knihy, ubrusy, nákupní tašky, vaky na záda, nahřívací polštářky. A protože odbyt i má touha tvořit byly čím dál tím větší, rozhodla jsem se věnovat šití naplno.

Od té doby, jsme ušli kus cesty, rozrostli jsme se. Postupně přibyly švadleny, obchodní zástupkyně, za krásné fotky vděčíme šikovné fotografce Bety Chlubnové.

Na našich stránkách nenajdete jenom naše výrobky, ale i výrobky Ing. Lenky Švecové, která pro nás realizuje krásné strojové výšivky. Díky tomu Vám můžeme nabídnout i strojové vyšívání dle zadání.

Dále na našem e-shopu najdete k prodeji i látky. Látky je možné koupit samostatně v metráži, nebo si z nich nechat ušít požadovaný výrobek. Tento sortiment budeme určitě více rozšiřovat o další druhy látek. Naším cílem je přispívat k tomu, aby byl svět i domov každého z nás trochu hezčím místem pro život.

Naší vizí je obchod spojený s dílnou, kde by zákazníci mohli vidět, jak naše výrobky vznikají. Pracujeme na tom, aby naše vize byla brzy naplněna a abyste nás v kamenném obchůdku mohli brzy navštívit. V současné době je možný osobní odběr zboží v sídle firmy Lavičky 127, zde můžete nahlédnout do dílny, kde pro Vás výrobky šijeme.

Hana Hladíková,
zakladatelka značky HanaBRAND

Kontaktní formulář

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Loading