HanaBrand.cz - Šití stylových bytových doplňků

O nás

O nás

Dobrý den, vítejte v našem internetovém obchodě plném šitých bytových doplňků, látek, vonných svíček a olejů, ručně malovaných hedvábných šátků a dalších hand made výrobků.

Jsme malá, téměř rodinná firma z Vysočiny, která vznikla z čisté lásky k šití. Záleží nám na tom, aby naše výrobky byly perfektně ušité, z kvalitního materiálu a ekologické a aby se k nám naši zákazníci vraceli. Díky tomu víme, že to, co děláme, má smysl.

A ZA JAK DLOUHO NAŠE VÝROBKY DOSTANETE?

Všechno zboží, které tu vidíte, máme ušité a ostatní nešité máme skladem – odesíláme do 1-3 pracovních dnů při připsání platby na účet, nebo při platbě na dobírku, pokud dojde ke zdržení budeme Vás informovat. 

PŘÍBĚH ZNAČKY HANABRAND

Jakožto vyučená pánská krejčová jsem k šití měla vždy blízko, ale dlouho jsem šila jen pro rodinu a přátele. Podnět k založení vlastní značky přišel v roce 2015. Byla jsem zaměstnaná v kuchyni jedné restaurace, a i když jsem nebyla na očích zákazníků, chtěla jsem vypadat elegantně. Ušila jsem si tedy pár kuchyňských zástěr. K mému překvapení si jich hned všimly mé kolegyně a poprosily mě, abych je ušila i pro ně. Tehdy jsem začala přemýšlet o tom, že bych své výrobky mohla prodávat. Když jsem se s tím svěřila rodině, syn Petr se mi nabídl s naprogramováním vlastního e-shopu, aby se mé výrobky dostaly mezi lidi.

K radosti celé rodiny byl o mé zboží zájem, a tak jsem začala došívat další poptávané věci jako chňapky, obaly na knihy, ubrusy, nákupní tašky, vaky na záda, nahřívací polštářky. A protože odbyt i má touha tvořit byly čím dál tím větší, rozhodla jsem se věnovat šití naplno.

Od té doby, jsme ušli kus cesty, rozrostli jsme se. Postupně jsme do naší nabídky přidali i jiné hand made zboží od různých českých výrobců. 

Ručně malované hedvábné šátky Ing. Hana Jarolímová.

Krásně voňavé aromatické svíčky a vonné oleje od AROMIS.

Dekorační věnce a talismany tvoří dcera Kateřina.

Za krásné fotky vděčíme šikovné fotografce Bety Chlubnové.

Osobní odběr na adrese Lavičky 127, 59401 Velké Meziříčí, zde je možné zakoupit všechny naše výrobky. Po předchozí telefonické domluvě.

Hana Hladíková,
zakladatelka značky HanaBRAND

 


 

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás

Kontaktní formulář

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Formulář slouží pouze k dotazům, ne k objednávkám.

Loading