HanaBrand.cz - Šití stylových bytových doplňků

Talisman - Růženín

Kategorie: Talismany

Výrobce: HanaBrand

Dostupnost: Skladem (1 ks)
279,00 Kč / 1 ks

Doprava zdarma
při nákupu zboží nad 2 000 Kč + dárek

Objednávky odesíláme do 1-3 pracovních dnů + doprava

Láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

*Pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. 

*Je velmi vhodný pro děti.

*Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.


 *Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

*Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.


Očista: postačí omýt vlažnou vodou jedenkrát týdně. Růženiny nikdy nenabíjíme naa přímém slunci, protože vlivem slunečního záření ztrácí barvu.

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.    

Kámen je zabalený v průhledné dárkové krabičce, v krabičce je vložený lístek s účinky kamene.       

Český výrobek, hand made -  vyrobeno s láskou. 

ID produktu: 1628
Délka 66 cm
Materiál minerál, povoskovaný nylon
Loading