HanaBrand.cz - Šití stylových bytových doplňků

Bio pohanko-špaldový polštářek - dino

Kategorie: Pohankovo-špaldové 20 x 20 cm

Výrobce: HanaBrand

Nahřívací polštářek......Polštářek plněný pohankovými a špaldovými bio slupkami. Pro svůj rozměr 20x 20 cm a dětský vzor je určen pro děti.

Dostupnost: Není skladem

Bio-pohankovo-špaldový nahřívací polštářek s pěknou aplikací zvířátka.

Bio-pohanková a špaldová výplň se pro své skvělé mikromasážní účinky a schopnosti přizpůsobit se jakémukoliv tvaru, používá jako výplň polštářů a matrací. Má příjemný šelest, který působí uklidňujícím účinkem. Opravdu velmi antistresové mačkání :-)
Ohřátý přikládat na šíji, záda, klouby, břicho. Dodané teplo působí proti přepětí svalstva způsobené stresem, depresemi, chronickými bolestmi. Nahřátý polštářek přikládáme také před masáží, při relaxaci, po sportovních výkonech, při potížích s usínáním, na prokřehlé nohy, na průdušky, čelní dutiny, uvolní svalstvo a rozproudí krev, při problémech s krční páteří, uvolní, uleví od bolesti. Fantazii se meze nekladou.
Pro vysoký obsah kyseliny křemičité působí proti geopatogenním zónám. Je nealergický.


Schopnost slupek uskladňovat vzduch umožňuje jejich nahřátí (např. na kachlových kamnech, radiátorech, na slunci) a akumulaci tepla, které se poté během odpočinku přenáší do lidského těla. Nejpohodlnější nahřívání polštářku je v mikrovlnce. Pro začátek je dobré si vyzkoušet na jaký výkon a jak dlouho vám nahřátí vyhovuje. 

Polštářek dokáže i chladit.

Stačí jej dát do igelitu a na delší dobu do chladničky nebo mrazáku. Po použití je vhodné polštářek nechat vysušit.

Nahřívací polštářek je složen ze dvou částí. Vnitřek tvoří uzavřený povlak obsahující vyplň. To vše je ještě schováno v povlaku se vzorem, který se dá snadno sundat a prát. Vnitřní obal i povlak jsou ze 100% bavlny.

Český výrobek, handmade -  vyrobeno s láskou. 

ID produktu: 252
Délka 20 cm
Šířka 20 cm
Vzor dinosaurus, puntíky
Materiál bavlna+bio pohankovo-špaldové slupky
Popis Nahřívací polštářek......Polštářek plněný pohankovými a špaldovými bio slupkami. Pro svůj rozměr 20x 20 cm a dětský vzor je určen pro děti.
Barva zelená
Loading