Eko sáček modrotisk-M

Skladem 15 ks
60,00 Kč / ks
ks

Odeslání do 3 dnů

Český výrobek

Mnohostranně využitelný sáček s krásným květinovým motivem se vám bude hodit všude tam, kde běžně používáte plastové nebo papírové sáčky. Můžete ho využít na balení, přenášení a skladování různých věcí, např. dětem do škol a školek na bačkůrky a oblečení. Skvěle vám poslouží jako stylová dárková taštička, kterou bude moct obdarovaný dále využívat podle svého.

Nejen, že se při používání těchto pytlíků budete chovat ekologicky, ale navíc vám oproti jednorázovým sáčkům a taškám budou sloužit dlouhá léta.

Uvedené fotografie jsou pouze inspirativní. Sáčky prodáváme bez uvedeného obsahu. :)

Použité látky - bavlna i tyl - mají atest Oeko-Tex Standard 100 třída I, pro děti do tří let. Nemají atest pro styk s potravinami. Osobně však už dlouho tyto sáčky na nákup a skladování ovoce, zeleniny, pečiva a jiných potravin bez problémů používáme. Záleží ale samozřejmě na vašem rozhodnutí, jak je budete využívat vy. V nabídce pro vás máme i sáčky s atestem pro styk s potravinami, najdete je pod názvem "Eko sáček na nákup potravin" a nabízíme je hned ve třech velikostech - velikost S, velikost M a velikost L.

Výhody našich plátěných sáčků:

Dlouhá životnost – sáček lze prát.
Odolnost – sáček se díky pevnému látkovému dnu neprotrhne a díky látkové horní zatahovací části opravdu hodně vydrží, sáček má nosnost 2 kg.
Skladné – stočené sáčky lehce dáte do kapsy, kabelky, ...
Lehké – váží 16 g.
Prodyšné a průhledné – potraviny se v nich nezapaří a prodávající vidí jejich obsah.

Údržba:

Sáčky perte v ruce v roztocích pracích prostředků s teplotou lázně maximálně 40 °C, perte jemným mačkáním a uvolňováním bez kroucení a mnutí, máchejte v čisté vlažné vodě, nepoužívejte aviváž, protože ničí vlákna. Je možné prát i na jemný program v pračce. Žehlení na první stupeň. 

Tip:

Nabízíme také sadu sáčků za zvýhodněnou cenu zde. 

Český výrobek, hand made -  vyrobeno s láskou. 

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami zpracování osobních údajů.

Mohlo by se vám líbit

Nakupujete u nás poprvé?

Přijměte dárkový poukaz na první nákup

Stačí vyplnit e-mailovou adresu na kterou má být dárkový poukaz odeslán.
Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

Děkujeme za Vaše krásná hodnocení

Celkem jsme obdrželi 96 hodnocení s průměrným skóre 99,06 %, děkujeme ❤