HanaBrand.cz - Šití stylových bytových doplňků

Eko sáček na nákup potravin-M

Kategorie: Bezobalové nakupování

Výrobce: HanaBrand

Ekologická náhrada jednorázových obalů. Na předním díle strojová výšivka květu života v zelené barvě. Barva sáčku přírodní-natural.

Dostupnost: Skladem (7 ks)
70,00 Kč / 1 ks
xvkhxwub5q2nirq

Objednávky odesíláme do 1-3 pracovních dnů + doprava

Sáček vám poslouží nejenom na nákup ovoce a zeleniny místo igelitových pytlíků, můžete v nich i tento nákup skladovat, jelikož jsou sáčky prodyšné. Vhodné pro nakupování v bezobalových obchodech, luštěniny, rýže, těstoviny se ze sáčku díky husté síťovině nesypou.

Sáčky mají mnohastranné využití, můžete je využít všude tam, kde běžně používáte sáčky plastové, nebo papírové. Například na balení, přenášení a skladování různých věcí, dětem do škol a školek na bačkůrky, oblečení. Použít jako sáček na dárkové balení, např. drogerie, nebo jiného hand made zboží :). Nejenže při používání těchto sáčků se budete chovat ekologicky, ale tyto sáčky vám oproti jednorázovým budou sloužit léta.

Látky mají atest pro styk s potravinami.

Díky kombinaci s látkou, jsou sáčky více pevné, v horní části na stahování šňůrkou a opatřeny brzdičkou pro pohodlné uzavírání, na šnůrce je navlečen štítek pro nalepování etikety z váhy, etiketa dobře drží, jde i následně dobře odlepit.  Sáčky nabízíme i v jiném rozměru a barevném provedení výšivky. Rozměry 30x25 cm. Barva sáčku je přírodní-natural.

Váha sáčku je 21 g. V případě že si vážíte zboží samy, je možné zvážit zboží bez sáčku a pak dát teprve do obalu.

Výhody:

Dlouhá životnost – sáček lze prát.
Odolnost – neprotrhne se díky pevnému látkovému dnu a díky látkové horní zatahovací části sáček opravdu hodně vydrží, sáček má nosnost 2 kg.
Skladné – stočené dáme i do kapsy, kabelky...
Lehké –viz. gramáž
Prodyšné a průhledné – potraviny se v nich nezapaří a prodávající vidí jejich obsah.

Údržba:

Sáčky perte v ruce v roztocích pracích prostředků s teplotou lázně maximálně 40 °C, perte jemným mačkáním a uvolňováním bez kroucení a mnutí, máchejte v čisté vlažné vodě, nepoužívejte aviváž. Sáčky lze prát i v pračce na jemný program. Žehlení na první stupeň. 

 

Český výrobek, hand made -  vyrobeno s láskou. 

ID produktu: 265
Délka 30 cm
Šířka 25 cm
Vzor Květ života
Materiál bavlna, polyester
Popis Ekologická náhrada jednorázových obalů. Na předním díle strojová výšivka květu života v zelené barvě. Barva sáčku přírodní-natural.
Barva natural-režná
Loading